Created with Sketch.

Кабмін розпорядився виселити з Києво-Печерської лаври низку суб'єктів господарювання

19.10.2010, 10:10

Головою робочої групи призначено міністра культури і туризму Михайла Кулиняка.

Кабінет міністрів України створив робочу групу з питань виселення з території національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника суб'єктів господарювання, діяльність яких не пов'язана з його статутною діяльністю. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 12 жовтня 2010 р. № 1981-р.

Робочій групі доручено забезпечити до кінця 2010 р. опрацювання питань виселення з території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника суб'єктів господарювання, діяльність яких не пов'язана з його статутною діяльністю, і надати в Києві приміщення, необхідні для виконання зазначеними суб'єктами статутних завдань.

Головою робочої групи призначено міністра культури і туризму Михайла  Кулиняка. Йому надано право вносити у разі потреби зміни до складу групи. Заступником голови робочої групи призначений заступник міністра Кабінету міністрів України Юрій Аністратенко.

Читайте також
Україна і світ Представники ВРЦіРО провели в Брюсселі зустрічі з європейськими депутатами, дипломатами та релігійними діячами
Сьогодні, 16:06
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06