Кабмін таки знизив комунальні тарифи для церкви

30.11.2011, 09:13
Кабмін таки знизив комунальні тарифи для церкви - фото 1
Оприлюднена постанова.

Кабмін.jpgКабінет міністрів України своєю постановою знизив тарифи на теплову енергію і послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, централізованого водопостачання і водовідведення для релігійних організацій, а також на природний газ для вироблення такого тепла (крім об'ємів, які використовуються для виробничо-комерційної діяльності) до рівня тарифів для населення.

Відповідну постанову Кабміну (№1199 від 17 жовтня 2011 року) оприлюднив 29 листопада на сайті Верховної Ради.

Згідно з документом, Кабмін також доручив Міністерству фінансів під час підготовки законопроекту про Держбюджет на відповідний рік передбачити кошти на компенсацію НАК «Нафтогаз України», тепло- і водопостачальним компаніям втрат від постачання релігійним організаціям послуг за цінами, встановленими для населення.

У вересні 2009 року уряд України знизив ціни на природний газ, що споживається релігійними організаціями на комунально-побутові потреби, до рівня цін для населення.

Проте, уряд Миколи Азарова своєю постановою №869 від 1 червня 2011 року скасував пільги для релігійних організацій на комунальні послуги.

У серпні 2011 року цей документ набув чинності.

У вересні Глава УПЦ Митрополит Володимир попросив главу держави «звернути увагу на цю проблему і зробити все можливе, щоб до початку опалювального сезону була відновлена справедливість і релігійні громади платили комунальні послуги за тарифами для населення, а не для підприємств».