Created with Sketch.

Капелан розповів, до якого стану УПЦ (МП) довела храм у Коломиї

27.10.2017, 11:48

Свято-Благовіщенський храм у Коломиї Івано-Франківської області, який в УПЦ (МП) не хотіли повертати парафіянам УГКЦ, був призведений УПЦ (Московського Патріархату) у цілковите занедбання.

Свято-Благовіщенський храм у Коломиї Івано-Франківської області, який в УПЦ (МП) не хотіли повертати парафіянам УГКЦ, був призведений УПЦ (Московського Патріархату) у цілковите занедбання.

Про це "Обозревателю" розповів військовий капелан Микола Мединський-Залізняк.

"Була домовленість, що УПЦ (МП) служить там, поки не побудують свій храм, але з тих часів вони побудували тут вже два храми, а той так і не повернули. Більш того, фактично призвели його до тотального руйнування. Знищили дуже сильно. Понівечили настінні іконописи. Призвели до повного руйнування", - розповів Мединський.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28