• Головна
  • Новини
  • Кардинал Гузар пояснив, чому він перестав цікавитися футболом...

Кардинал Гузар пояснив, чому він перестав цікавитися футболом

14.03.2012, 10:47
Кардинал Гузар пояснив, чому він перестав цікавитися футболом - фото 1
Кардинал Любомир (Гузар) любить футбол, сам колись грав у нього, проте за перебігом матчів Євро-2012 не слідкуватиме.

кардинал Любомир Гузарexklusiv.gifКардинал Любомир (Гузар) любить футбол, сам колись грав у нього, проте за перебігом матчів Євро-2012 не слідкуватиме. І зовсім не через брак часу. У цьому колишній глава УГКЦ зізнався під час зустрічі в НУ «Львівська Політехніка» 13 березня.

«Я дуже любив футбол, колись ми хлопці грали у футбол босоніж, щоб не розбити мешти, і не дістати від тата належну кару. Але то був ентузіазм. Коли я був малим хлопцем, у Львові були три великі дружини – Україна, Полонія – де грали польські футболісти, і Гасмонея - єврейська команда. І кожні із цих змагань можна було назвати міжнародними», - сказав кардинал, відповідаючи на запитання, чи є він футбольним уболівальником.

Блаженніший Любомир (Гузар) розповів, що свого часу він, як і його ровесники, щиро вболівав за українську команду, однак нині таких відчуттів він вже не має.

«Чому я сьогодні не переживаю так, як колись переживав? Я вам щиро скажу. Може я вже є такий дивак, але для мене нинішні футбольні змагання - то вже не спорт, а футбольна індустрія. Там стільки грошей, різних сумнівних договорів. Я перестав ним цікавитися в тому значенні», - зауважив він.

Кардинал Гузар водночас підкреслив, що справжній змагальний спортивний дух ще присутній під час ігор шкільних та університетських команд.

«Шкільні чи університетські дружини проводять дуже цікаві, справді щирі змагання. Міжнародні мене цілковито не цікавить, а радше до певної міри відштовхують. Але не кажіть тільки про це Платіні», - пожартував екс-глава УГКЦ.