Created with Sketch.

Католікос всіх вірмен зустрівся у Ватикані з Папою Римським

07.10.2021, 17:28

Верховний Патріарх і Католікос всіх вірмен Гарегін II 6 жовтня зустрівся у Ватикані з Папою Римським Франциском.

Про це повідомляє Благовест-інфо з посиланням на Радіо Вірменії.

В ході бесіди Гарегін II торкнувся наслідків 44-денної війни в Нагірному Карабасі, особливо підкресливши питання повернення військовополонених. Гарегін II також подякував понтифіку за підтримку вірменського народу під час війни.

Потім делегація ВАЦ на чолі з Гарегином II зустрілася з дкржсекретарем Ватикану кардиналом П'єтро Пароліном. В ході бесіди також було обговорено ситуацію в регіоні після війни, зокрема, питання, пов'язані з безпекою жителів Карабаху (Арцаха) і збереженням духовної та культурної спадщини вірмен на територіях, що знаходяться під контролем Азербайджану.

На зустрічі з держсекретарем Ватикану Католікос всіх вірмен підкреслив важливу роль міжнародного співтовариства в подоланні існуючих проблем і викликів.

Читайте також
Світові У Туреччині археологи розкрили для дослідження 18 поховань у ранньохристиянській церкві Тіани
Вчора, 17:00
Світові Іранська влада погрожує відібрати одну з останніх протестантських церков країни
Вчора, 16:03
Світові Очільник Білоруської ПЦ нагородив орденом протодиякона, який воював проти України
Вчора, 10:40
Світові Патріарха Сербського засудили у Словенії за переслідування священика
07 жовтня, 10:05