Created with Sketch.

Керівник Хустської єпархії УПЦ МП Марк має російський паспорт, – журналіст

02.12.2022, 12:05

Журналіст, депутат Ужгородської міської ради Віталій Глагола заявив, що очільник Хустської єпархії УПЦ МП Марк (Петровцій) має паспорт громадянина РФ.

Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі, передає "Еспресо.Захід".

Віталій Глагола написав про це після того, як стало відомо про обшуки СБУ у храмах УПЦ МП в трьох областях, зокрема, Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Хустської єпархії УПЦ МП на Закарпатті.

"З цікавого – керівник Хустської єпархії УПЦ Марк має паспорт громадянина Росії. Він не благословив припинення згадування Кирила Гундяєва, як це зробив його колега митрополит Мукачівський Феодор", – написав журналіст.

Також за його джерелами, вікарій Хустської єпархії Симеон Голубка має тісні зв'язки з Росією через свого рідного брата, який є вікарієм Російського Патріарха Кирила Гундяєва, а його сестра – ігумена Серафима (Голубка) перебуває на посаді казначея в структурі Російської Православної Церкви.

Читайте також
Суспільство Священик РПЦ після війни в Україні покинув Церкву та став чиновником
Вчора, 12:41
Суспільство Росія використовує релігію як інструмент окупації, - учасники круглого столу у заповіднику "Києво-Печерська лавра"
02 грудня, 15:24
Суспільство У Дітковецькому лісі освятили пам’ятний хрест на місці останнього бою 18 вояків УПА
02 грудня, 13:15
Суспільство В РПЦ користування соцмережами прирівняли до магії та онлайн-екстремізму
02 грудня, 11:51