Кирил розродився новою побрехенькою: Українські снайпери насамперед полюють за батюшками РПЦ

27 січня, 16:21
Суспільство
Кирил розродився новою побрехенькою: Українські снайпери насамперед полюють за батюшками РПЦ - фото 1
Патріарх Кирил, який раніше просив відстрочку від мобілізації для священиків, тепер просить соціальних гарантій для батюшок. За його словами, українські снайпери насамперед ціляться саме у російських священнослужителів.

Про це він розповів у коментарі російським ЗМІ, передає Телеграф.

Керманич РПЦ вимагає закріпити гарантії та пільги на законодавчому рівні.

"Бачиться рішення закріпити в законодавстві положення про забезпечення священнослужителів, які опікуються воїнами у зоні бойових дій, а також членів їхніх сімей, такими ж соціальними гарантіями та пільгами, які надаються і військовослужбовцям, задіяним у ході проведення СВО", — сказав він.

Кирил розродився новою побрехенькою: Українські снайпери насамперед полюють за батюшками РПЦ - фото 107651

 

Український волонтер, блогер та речник партії "Демократична сокира" з військових питань Олександр Карпюк (Серж Марко) у жартівливій формі відповів на ці безглузді звинувачення.

"Ну, по-перше, що роблять батюшки на передовій? І, по-друге, ви розміри цих батюшок бачили? Це ж логічно, що ти, вибираючи ціль, робиш постріл у того, в кого є великі шанси влучити. І, по третє, — а чому батюшок Бог не захищає? Може, там є якісь питання у Бога до них, тому й не захищає?", – написав Олександр Карпюк.