Created with Sketch.

Київрада планує надати греко-католикам ділянку для будівництва церкви

13.12.2021, 10:46

Київрада планує віддати Українській греко-католицькій церкві земельну ділянку в Оболонському районі для будівництва храму.

Про це повідомляє Хмарочос з посиланням на прес-службу міської ради.

Храм Пресвятої Трійці збираються збудувати на вулиці Північній — на околиці міста, біля станції метро «Героїв Дніпра».

У Київраді запевняють, що ділянка площею 0,2 гектара вільна від забудови, а її цільове призначення дозволяє розташування будівель громадських або релігійних організацій.

Проект рішення розробили на прохання УГКЦ і його вже підтримали комісія з питань культури та з питань комісія архітектури й містобудування. Далі документ розглядатимуть депутати Київради.

Як повідомили РІСУ в Київській архиєпархії, це перша ділянка, яка буде виділена для будови храму УГКЦ в Києві з початку 2000-х. Місцева громада УГКЦ зареєстрована ще 2005 року, а з 2015 року служить у підвальному приміщенні торгового центру, поруч зі згаданою ділянкою.

Читайте також
Суспільство Папа урочисто відкрив головну вежу собору Саґрада Фамілія у Барселоні
13 грудня, 11:17
Суспільство Близько 100 релігійних споруд зазнали руйнувань або пошкоджень внаслідок війни за минулий рік
13 грудня, 11:26
Суспільство На Патріаршому соборі УГКЦ у Києві встановлюють сонячні батареї
13 грудня, 14:15
Суспільство Громада на Черкащині після приєднання до ПЦУ через суд отримала храм
13 грудня, 10:01