Created with Sketch.

Київські духовні школи УПЦ МП та братія Києво-Печерської лаври здали кров для поранених воїнів ЗСУ

30.07.2022, 10:38

Викладачі, студенти і вихованці Київських духовних шкіл 29 липня вчергове стали донорами крові для постраждалих від військових дій та поранених Захисників України.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Також до донації долучилася братія Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

Забір крові проводили співробітники Відділення переливання крові Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова в медичній частині Київських духовних шкіл.

Читайте також
Суспільство Навчання семінаристів в умовах війни на прикладі України є однією з тем 99-ї Пленарної асамблеї ROACO
30 липня, 10:57
Суспільство Нафтогаз профінансує відновлення Києво-Печерської лаври та кіностудії Довженка
30 липня, 09:02
Суспільство Конгрес мусульман України роздав 12 тонн жертовного м’яса
30 липня, 16:54
Суспільство Глава УГКЦ вручив відзнаку «Світле серце вдячності» салезіанину о. Михайлові Чабану
30 липня, 09:02