Created with Sketch.

"Київтеплоенерго" збільшило тариф на тепло для бюджетних і релігійних організацій на 50%

21.10.2021, 10:14

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" збільшило тариф на тепло для бюджетних і релігійних організацій на 49-50%.

Про це свідчить розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13 жовтня № 2145, передають Українські Новини.

Так для бюджетних установ "Київтеплоенерго" збільшило тарифи на виробництво тепла на 50,1%, або на 584,12 гривні/Гкал, до 1 750,48 гривні/Гкал.

При цьому для релігійних організацій тариф на виробництво тепла збільшився на 49%, або на 561,91 гривні/Гкал, до 1 707,95 гривні/ Гкал.

Своєю чергою для інших категорій споживачів тариф на виробництво теплової енергії збільшився на 61,7%, або на 723,33 гривні/Гкал, до 1 895,15 гривні/Гкал.

Також в "Київтеплоенерго" підкреслили, що ці зміни в тарифах не вплинуть на вартість опалення для населення.

"Тариф на теплову енергію для цієї категорії споживачів в опалювальному сезоні 2021-2022 років залишаються на рівні минулого року", - наголосили в "Київтеплоенерго".

Читайте також
Держава Почаївську лавру перевірять на зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією, - ДЕСС
21 жовтня, 12:27
Держава Громадська рада при МОН обговорила актуальні питання взаємодії держави, освітньої сфери та релігійних організацій
21 жовтня, 09:20
Держава На території лаври досі перебуває щонайменше 140 ченців УПЦ МП
21 жовтня, 11:40
Держава Окупанти примушують релігійних діячів Криму до публічної підтримки Кремля
21 жовтня, 12:33