Created with Sketch.

Коломийська міськрада закликає парафії відзначати Різдво 25 грудня

08.12.2022, 11:30

На сесії міськради Ігор Довганюк виступив із зверненням до Коломийської єпархії УГКЦ та Коломийської єпархії ПЦУ про святкування Різдва. Депутати підтримали ініціативу активістів.

Про це повідомляє Інформатор.

У зверненні, яке зачитав Ігор Довганюк, йшлося про перехід всієї громади на Григоріанський календар, аби остаточно від’єднатися від Росії та святкувати Різдво з усім цивілізованим світом.

Відтак депутати Ігор Костюк та Уляна Мандрусяк виступили зі словом та погодились, що настав час святкувати Різдво 25 грудня.

Депутати одноголосно підтримали таку ініціативу та проголосували “за”.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Сьогодні, 18:35
Культура Церковний календар, 20 червня. Сострадання Пресвятої Богородиці
08 грудня, 10:41
Культура Церковний календар, 19 червня. Апостол Юда, брат Господній
08 грудня, 08:25
Культура Церковний календар, 19 червня. Свято найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа Людинолюбця
08 грудня, 08:00