Лідери 15 протестантських конфесій України закликали Майка Джонсона проголосувати за виділення пакету допомоги

Лідери 15 протестантських конфесій України закликали Майка Джонсона проголосувати за виділення пакету допомоги - фото 1
Лідери 15 протестантських конфесій в Україні 11 квітня підписали лист до членів Конгресу США. У ньому закликають посилити молитовну підтримку та проголосувати за виділення пакету допомоги Україні.

Про це повідомляє прес-служба Євангельських християни-баптистів України.

"Від імені Ради євангельських протестантських церков, яка представляє понад 8 000 церков та приблизно 2 мільйони вірян, ми просимо ваших дій та молитов. За 30 років незалежності України ми мали можливість проповідувати, допомагати людям духовно, відкривати тисячі церков, але потім Росія почала війну, щоб знищити нас як націю".

У ніч з 10 на 11 квітня сталася чергова жорстока ракетна атака Росії на Україну. Під ударом опинилися прикордонні регіони, повністю знищена одна з найбільших електростанцій України.

Внаслідок ракетного удару в Одеській області 10 квітня загинуло 5 мирних жителів, серед яких служитель церкви ЄХБ «Воскресіння» Віталій Тараненко. Він став ще однією жертвою російського тероризму.

«Закликаємо нашого брата по вірі — спікера Палати представників Майка Джонсона, а також всіх християн-конгресменів захистити українські церкви та весь наш народ від геноциду», - йдеться у листі.

Лідери 15 протестантських конфесій України закликали Майка Джонсона проголосувати за виділення пакету допомоги - фото 132786