Created with Sketch.

Лідери християнських Церков Одеси закликали владу міста не допустити гей-парад

14.08.2018, 15:12

Стало відомо, що ЛГБТ-спільнота планує 16-19 серпня в центрі Одеси провести гей-парад. Свою позицію висловили глави християнських конфесій міста і області. Вони просять владу міста заборонити проведення такого заходу в Одесі.

Стало відомо, що ЛГБТ-спільнота планує  16-19 серпня в центрі Одеси провести гей-парад. Свою позицію висловили глави християнських конфесій міста і області. Вони просять владу міста заборонити проведення такого заходу в Одесі.

Варто відзначити, що в Одесі і раніше релігійні лідери робили спільні звернення. Під  одним листом підписалися представник УПЦ (МП), УПЦ КП, РКЦ, УГКЦ, Вірменська Апостольська Церква, НЄЛЦУ.

«Ми не виступаємо за дискримінацію осіб, які вважають себе гомосексуалістами, але ми категорично проти того, щоб гомосексуальний спосіб життя й поведінка трактувалися як природні, нормальні й корисні для суспільства і особистості. Ми проти того, щоб гомосексуалізм пропагувався, як варіант норми статевого життя, і щоб держава заохочувала своїх громадян до одностатевих сексуальних стосунків…  З релігійної точки зору одностатева сексуальність є наслідком особистого вільного, але помилкового, вибору людини та проявом глибоко вкоріненого у ній гріха. «А з чоловіком не будеш лежати як з жінкою, гидота воно!»  Книга левит 18:22

Виходячи з вищевикладеного, звертаємося до Вас з проханням не допустити проведення заходу «Одеса прайд 2018» яке заплановане з 16 по 19 серпня в Одесі заради збереження миру серед жителів і гостей нашого міста, заради збереження духовного здоров'я молодого покоління», - йдеться у зверненні.

Теги: #Гей-парад
Читайте також
Світові В Естонії виставка знімків Патріарха Кирила спровокувала скандал
Сьогодні, 10:02
Культура На Сумщині монастир з єдиною усипальницею гетьманів в Україні хочуть відтворити в доповненій реальності
Сьогодні, 09:18
Католики Кардинал Микола Бичок відвідав Херсон
Сьогодні, 08:55
Культура Церковний календар, 22 липня. Свята мироносиця і рівноапостольна Марія Магдалина
Сьогодні, 08:00