Чи інтернет є злом, що руйнує сімейні стосунки і краде час, призначений для найближчих? На це питання можна знайти відповідь у свіжому, листопадовому числі християнського журналу для родини «Кана».
Дитячий психіатр Михайло Костюк в інтерв’ю розповідає, що до нього часто приходять батьки і кажуть, що їхня дитина залежна від комп’ютера. Та в процесі розмови з’ясовується, що дитиною, її емоціями ніхто не цікавиться, головне, щоб мала що їсти і в що вдягнутися. Зрештою, говорить психіатр, комп’ютер стає потужною нянькою: «Так зручніше, не треба спілкуватися, розбиратися в стосунках».
Отже, відповідальність за дозвілля дітей лежить на батьках. Про це говорить і журналіст Отар Довженко у статті, де ділиться своїм батьківським досвідом: «Справа батьків – пропонувати дитині варіанти проведення часу, аби її дозвілля штучно не звелося до сидіння в інтернеті».
Опитування, проведене журналістами «Кани», показує, що характер такого інструменту як інтернет людина визначає сама: одні з того користають з користю для себе і для родини, інші – потерпають від даремно згаяного часу. Все залежить від зрілості окремої особистості. Тому в цьому номері журналу читачі знайдуть низку добрих, практичних порад щодо ефективного використання як інтернету, так і вільного часу зі своєї сім’єю.
«Кана» — це передовсім люди, з якими редакція старається познайомити читача. Адже ніщо так не надихає, як чиясь реальна життєва історія. Таким натхненням може бути знайомство із подружжям Андрія і Соломії Цебенків, які своїм трепетним ставленням одне до одного (а в шлюбі вони вже 11 років) спростовують твердження про те, що повноцінною сім’я стає лише тоді, коли має дітей…
А історія Ігоря Карабіна допоможе багатьом з нас, коли бракує сміливості. Ігор працює гідом у найбільших альпіністських компаніях світу, проте це не завадило йому повернутися на один рік в Україну і піти добровольцем в АТО. Він розповідає: «Рік на війні більше вплинув на світогляд, на підхід до життя і до всього навколо, ніж 17 років альпінізму».
З розряду «візьми і зроби» є матеріал про Фундацією Духовного Відродження, яка діє у лоні УГКЦ і займається збором коштів для важливих і корисних проектів.
Окрім того, в «Кані» є відгуки про добрі фільми і книжки, які, до слова, можна переглянути чи купити посередництвом інтернету.
Хочете стати он-лайн-другом журналу – заходьте на сторінку «Кани» у Фейсбуці. Придбати часопис можна на сайті видавництва «Свічадо».