Created with Sketch.

Майже всі російські монахи покинули монастир біля Суджі

11.08.2024, 12:56

Двоє людей з-поміж братії монастиря продовжують залишатися в Горнальському Свято-Миколаївському Білогірському чоловічому монастирі неподалік міста Суджа на Курщині, зв'язок з ними відсутній.

Про це повідомляє Благовіст.

«7 серпня здебільшого братії монастиря вдалося евакуюватися. Виїхали 17 людей. Під час евакуації один співробітник загинув. Ще дві людини з-поміж братії монастиря продовжують залишатися в обителі, зв'язок з ними відсутній», – йдеться у повідомленні РПЦ.

Зазначається, що ситуація довкола монастиря залишається невизначеною. «Отримати додаткові відомості про людей, які залишаються в Горнальському монастирі, і стан споруд обителі не є можливим», – уточнюється в повідомленні.

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Сьогодні, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
Вчора, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
Вчора, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
Вчора, 08:59