Маленькі львів’яни намалювали писанки-обереги для наших воїнів

Маленькі львів’яни намалювали писанки-обереги для наших воїнів - фото 1
Понад пів сотні традиційних українських писанок розписали та передали на фронт маленькі львів’яни та їхні батьки. Ініціаторами цього дійства стали протоієрей Петро Політило та майстриня-писанкарка Ірина Кметь. Разом вони організували майстер-клас з традиційного писанкарства, що відбувся в найдавнішому храмі Львова – Церкві святого Миколая Мир Ликійських Чудотворця.

Про це повідомляє Арміяinform.

"Цю традицію започаткував, на жаль, нині покійний військовий капелан Андрій Дуда, – розповів протоєрей Петро Політило. – Ми вирішили продовжити його справу. У ці писанки діти вкладають частину свого тепла і душі. Звичайно, кожен подарунок цінний. Але такий, який зробили дитячі руки, цінується найбільше".

"Писанка – це дуже сильний оберіг, – додала Ірина Кметь. – І нехай він оберігає наших солдатів у окопах".

Маленькі львів’яни намалювали писанки-обереги для наших воїнів - фото 71416

За словами зовсім юної Діани, писати писанки – це цікава, але складна праця, що потребує зосередженості та умінь. А головне, як наголосила маленька майстриня, – це бажання поділитися своїм душевним теплом.

Передачу подарунків на схід організував начальник 58-го будинку офіцерів полковник Віталій Провозін.

"Я щиро дякую всім, хто долучився до цієї роботи, – зазначив він. – І вже завтра-післязавтра ці писанки будуть у руках наших солдатів, які оберігають Україну на східних теренах".