"Маємо зберегти себе і державу з тисячолітньою історією", - Зеленський привітав українців з Хрещенням

28.07.2021, 12:19
Держава
"Маємо зберегти себе і державу з тисячолітньою історією", - Зеленський привітав українців з Хрещенням - фото 1
"Ми  сьогодні відзначаємо День Хрещення Київської Руси. Це офіційна і головне справедлива історична назва свята, яка акцентує нерозривність двох Держав - Київської Руси та України. Україна є спадкоємицею однієї з наймогутніших держав середньовічної Європи. В іі столиці, яка сьогодні є столицею сучасної України, розпочалася історія християнства у Східній Європі, коли 1033 роки тому великий князь Київський Володимир охрестив Київську Русь - Київську Русь-Україну. Це не частина історії. Це і є наша історія . Нам не треба доводити це історичними трактатами, роботами та статтями. Наші докази не на папері, а у металі і камінні. Не в міфах і легендах, а в наших містах і вулицях", - наголосив Президент України.

Володимир Зеленський показав історичні об'єкти Києва, через які можна торкнутися до великої історії Київської Руси-України. І це не тільки столиця, а й вся Україна збагачена тисячолітніми пам'ятками. А ще Президента навів докази тяглості від Київської Руси до сучасної України.

"Ми завжди щось будуємо, інколи хтось тим захоплюється, інколи хтось це захоплює. Але ми завжди повертаємося і повертаємо. Ми маємо спільно прагнути одного: що збудовано - не втратити, що зруйновано - відновити, що захоплено - повернути. А все це разом і всім разом назавжди зберегти. А отже зберегти себе і державу. Пам'ятаємо про вчорашнє, діємо сьогодн, думаємо про майбутнє!", - заклиикав громадян Президент.