Created with Sketch.

Мер Дніпра Філатов заявив, що на 99 відстоків зневажає попів

04.08.2021, 14:01

Мер Дніпра Борис Філатов вирішив відповісти у Facebook на ті питання, які, на його думку, цікавлять мешканців міста і його опонентів, зазначивши при цьому, що хоче трохи відпочити.

Про це передає Depo.Дніпро.

"Так, я справді лечу в космос. І, безумовно, повернуся, як би декому не хотілося зворотного). Так, я – православний християнин, але зневажаю 99 відсотків попів. У мене взагалі складні стосунки з Господом Богом, але з Ним якось я і сам розберуся без посередництва п'яниць в рясах", – написав, зокрема, він.

При цьому він заявив, що не єврей, але безмірно любить і поважає цю націю. Крім того, він пояснив чому у спілкуванні і дописах здебільшого використовує російську.

"Так, я думаю, говорю і пишу російською. І мене ніхто не змусить робити інакше, тому що моя покійна мати – вчитель російської мови та літератури, а батько – філософ", – написав Філатов.

Читайте також
Суспільство У Луцьку за 500 000 гривень продають ікону, створену у Ченстохові
Вчора, 15:01
Суспільство Митрополит УГКЦ Борис Ґудзяк: «Кожен із нас може творити державу»
Вчора, 11:30
Суспільство Севастопольське благочиння РПЦ прозвітувало про свою допомогу окупантам
Вчора, 09:41
Суспільство ЮНЕСКО може внести Херсонес до Списку всесвітньої спадщини, що перебуває під загрозою
04 серпня, 11:19