Created with Sketch.

Мережу підкорює кліп про аварійну дорогу «Плакала», який відзняв священик УГКЦ

21.03.2019, 10:19

Жителі Старосамбірщини (Львівська область) вирішили привернути увагу до аварійного стану дороги місцевого значення Мшанець – Стрілки, записавши кавер на популярний український хіт "Плакала" гурту KAZKA. Про це повідомляє радіо Максимум.

Жителі Старосамбірщини (Львівська область) вирішили привернути увагу до аварійного стану дороги місцевого значення Мшанець – Стрілки, записавши кавер на популярний український хіт "Плакала" гурту KAZKA. Про це повідомляє радіо Максимум.

Аварійною дорогою користуються мешканці 11 сіл, тож священик УГКЦ отець Роман, який служить у трьох селах (Мшанець, Галівка, Плоске), ініціював зйомки кліпу для привернення уваги до проблеми.

"Це крик про порятунок цих сіл, бо, на жаль, через відсутність комунікації, відсутність дороги, ті села вимирають", – наголосив автор ідеї. Текст для каверу на "Плакала" написала дружина священика Наталія, а головну роль зіграв актор, студент ЛНУ ім. Івана Франка Назар Титар зі Старого Самбора.

У відео хлопець разом із дітьми показують ями та вибоїни на дорозі.

Протяжність дороги Мшанець – Стрілки становить 18 км, з яких 15 перебувають в аварійному стані. Мешканці неодноразово звертались до чиновників з проханням її відремонтувати, однак на їхні скарги ніхто не реагує. Відтак, 19 березня мешканці зареєстрували петицію на сайті уряду з вимогою проведення капітального ремонту дороги. Таку ж петицію реєструють до Львівської облради.

 

Читайте також
Суспільство У Луцьку за 500 000 гривень продають ікону, створену у Ченстохові
Вчора, 15:01
Суспільство Митрополит УГКЦ Борис Ґудзяк: «Кожен із нас може творити державу»
Вчора, 11:30
Суспільство Севастопольське благочиння РПЦ прозвітувало про свою допомогу окупантам
Вчора, 09:41
Суспільство ЮНЕСКО може внести Херсонес до Списку всесвітньої спадщини, що перебуває під загрозою
21 березня, 11:19