Created with Sketch.

Мерія Львова провела зум-нараду з духовенством щодо дотримання карантинних обмежень та вакцинації

21.10.2021, 09:47

У Львівській мерії 20 жовтня відбулася зум-нарада з представниками Ради Церков Львова. Представники духовенства і міської ради спільно обговорили питання дотримання карантинних обмежень у храмах, питання вакцинації та сприяння церквам в укладанні угод на постачання природного газу для опалення.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

З огляду на стрімкий ріст захворюваності, духовенство підтримує важливість дотримання карантинних умов, зокрема у храмах – носіння масок, дотримання дистанції, наявність дезінфікуючих засобів.

Зі свого боку мерія максимально спрятиме оперативним інформуванням про пункти вакцинації та проконсультує щодо укладання угоди з НАК «Нафтогаз України» на постачання природного газу для опалення релігійним організаціям. Переукладення угоди дасть змогу церквам отримувати газ за ціною як для населення, а не підприємств.

Читайте також
Держава Почаївську лавру перевірять на зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією, - ДЕСС
21 жовтня, 12:27
Держава Громадська рада при МОН обговорила актуальні питання взаємодії держави, освітньої сфери та релігійних організацій
21 жовтня, 09:20
Держава На території лаври досі перебуває щонайменше 140 ченців УПЦ МП
21 жовтня, 11:40
Держава Окупанти примушують релігійних діячів Криму до публічної підтримки Кремля
21 жовтня, 12:33