Мешканців Печерська обурила поява каплиці-самобуду на зеленій зоні

09 лютого, 08:52
Суспільство
Мешканців Печерська обурила поява каплиці-самобуду на зеленій зоні - фото 1
У Києві на Печерську з’явилась нова – МАФ-церква, на даху якої встановили хрест. Кияни обурені таким фактом, тим більше її розташували просто на зеленій зоні.

Наразі невідомо який патріархат має стосунок до цього "шедевру" архітектури. Проте місцеві мешканці впевнені, що це справа рук московської церкви.
А скажіть, якого такого патріархату з’явився ларьок нагорі Коновальця? (мається на увазі вулиця – 24) Так зазвичай мітить територію тільки одна церква. А потім замість скверу з’являється або капітальне кубло, або, взагалі, висотка, – написав у фейсбуці киянин Михайло Пруцаков. Про це повідомляє 24 канал.

Як йдеться у повідомленні, саме таким чином була захоплена земля представниками УПЦ МП на вулиці Володимирській, просто біля Національного музею історії України. Пізніше там незаконно з’явилась так звана каплиця Десятинного монастиря, яку влада не може прибрати декілька років.

На Печерську ж МАФ-церкву, а по суті вагончик з хрестом, поставили на зеленій зоні перед житловим будинком. Наразі місцеві мешканці з’ясовують підстави появи такої "архітектурної форми".