• Головна
  • Новини
  • Ми мали добрі зв’язки з православними, а зараз вони стануть ще кращими, - Митрополит Мокшицький про зустріч Папи з Патріархом РПЦ...

Ми мали добрі зв’язки з православними, а зараз вони стануть ще кращими, - Митрополит Мокшицький про зустріч Папи з Патріархом РПЦ

11.02.2016, 10:57
Ми мали добрі зв’язки з православними, а зараз вони стануть ще кращими, - Митрополит Мокшицький про зустріч Папи з Патріархом РПЦ - фото 1
Архиєпископ-Митрополит Львівський РКЦ в Україні Мечислав Мокшицький сподівається, що зустріч Папи Франциска з Патріахом Кирилом, яка відбудеться завтра на Кубі, принесе для України нові плоди.

ArticleImages.jpgАрхиєпископ-Митрополит Львівський РКЦ в Україні Мечислав Мокшицький сподівається, що зустріч Папи Франциска з Патріахом Кирилом, яка відбудеться завтра на Кубі, принесе для України нові плоди.

Про це першоєрарх сказав у інтерв’ю для Радіо Ватикану, зазначивши, що зустрічі Глав двох Церков передувала тривала підготовка ще за попередніх Вселенських Архиєреїв - Папи Івана Павла ІІ і Папи Бенедикта XVI.

«Ми дуже тішимося цією звісткою, що Папа Франциск зустрінеться із Патріархом Московським. Це дуже важлива подія для Церкви. Вона булла довгоочікувана через Папу Івана Павла ІІ, Папу Бенедикта ХVІ», - нагадав він.

«Я думаю, що ця зустріч принесе щедрі, добрі плоди на Україні, де більшість вірних є православних Московського Патріархату. Ми мали добрі зв’язки, добру співпрацю, але вона напевно ще поліпшить цю співпрацю, наші взаємні зв’язки», - зазначив Митрополит Мокшицький.