"Ми маємо вистояти для себе, дітей, правнуків", – митрополит УГКЦ волонтерам

"Ми маємо вистояти для себе, дітей, правнуків", – митрополит УГКЦ волонтерам - фото 1
Архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин 3 березня зустрівся з волонтерами Архиєпархіального антикризового центру.

«Війна – це велика біда, нам всім разом потрібно вижити. У нас не так страшно, як нам здається, а на Сході дійсно йде війна. Ми маємо вистояти для себе, дітей, правнуків – і тільки об’єднані. Ми – сильний тил. Армія стає могутнішою, коли воїн нагодований, має ліки, відповідну одежу. В цей час кожному потрібно робити те, що ми найкраще вміємо».

Митрополит зазначив, що військові теж повинні бути на своїх місцях: «Сьогодні військкомати переповнені та беруть тих, хто справді підготовлений. Дякувати Богу, що наше керівництво береже життя наших людей, чоловіків, молоді».

Архиєрей подякував усім волонтерам, працівникам курії та семінаристам, які невтомно працюють в Архиєпархіальному антикризовому центрі та підбадьорив усіх. «Завдяки вашій праці десь в Маріуполі хтось вже не залишився голодним. Тож ще більше хочу запросити працювати разом. Ті, хто відчуває себе українцем, має святий обов’язок бути разом».

Усім присутнім владика розповів про те, що весь світ піднявся за Україну, додавши: «В цьому випадку ми маємо велику підтримку, щоб ми перемогли, і щоб Україна вже скоро увійшла до Європейського Союзу».

«Закликаю вас до розуміння, що буває непростим, але необхідним кроком, – продовжив архиєрей, – з нашого боку ми робимо все, що можемо. Ставимося один до одного як брат до брата – це наша непереможна сила».

На завершення зустрічі всі спільно помолилися за мир в Україні і заспівали «Боже, великий, єдиний».