Created with Sketch.

Міліція затримала чоловіка, який пограбував каплицю

02.04.2012, 13:43

У Чернівцях на 1-му провулку Я.Степового пограбували капличку.

У Чернівцях на 1-му провулку Я.Степового пограбували капличку. Про це в міліцію повідомила 60-річна жінка. Вона розповіла міліціонерам, які терміново прибули на місце події, що до приміщення каплички зайшов невідомий чоловік, пошкодив дві ікони та ще дві ікони відкрито викрав, після чого з викраденим з місця злочину втік. Зловмисник своїми діями завдав збитків на суму 1225 гривень.

Співробітники служби дільничних інспекторів міліції та слідчо-оперативної групи Шевченківського райвідділу міліції за підозрою у скоєному, по «гарячих слідах», затримали 40-річного чернівчанина. За інформацією прес-служби ГУ МВСУ у Чернівецькій області, речові докази в чоловіка були вилучені. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 186 Кримінального кодексу України (Грабіж).

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28