Міністр МВС та Посол Ізраїлю обговорили організацію паломництва хасидів до Умані

Міністр МВС та Посол Ізраїлю обговорили організацію паломництва хасидів до Умані - фото 1
Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський 27 серпня провів зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Міхаелем Бродським.

Про це повідомляє сайт МВС.

Денис Монастирський привітав Посла Держави Ізраїль з початком його каденції в Україні. Міністр висловив сподівання на подальшу взаємодію щодо зміцнення та розвитку двосторонніх відносин, зокрема, у співпраці МВС.

Сторони обговорили організацію паломництва брацлавських хасидів до міста Умань Черкаської області, у період святкування 6-8 вересня єврейського нового року Рош га-Шана. Денис Монастирський наголосив, що під час прикордонного контролю буде проводитися комплекс безпекових заходів.

Міхаель Бродський повідомив, що цього року очікується прибуття в Україну близько 50 тисяч ізраїльтян та громадян інших іноземних держав. Ізраїльським громадянам встановлено чіткий припис - пройти тестування на COVID-19 в аеропорту вильоту та після їхнього повернення, а також неухильно дотримуватися санітарних правил, встановлених українським законодавством.

Міністр внутрішніх справ позитивно відзначив практику залучення ізраїльських офіцерів поліції до спільного з українськими правоохоронцями забезпечення громадського порядку в Умані. Він зазначив, що в місті розгорнуто ситуаційний центр поліції та налагоджено ефективний обмін оперативною інформацією між українською та ізраїльською сторонами.