Created with Sketch.

Митники вилучили ікону з написом про цензуру з Москви

13.01.2025, 09:40

На польсько-українському кордоні «Шегині - Медика» митники виявили ікону «Господь Вседержитель», на торці якої є напис про цензуру з Москви, зроблений понад 100 років тому.

Про це у Фейсбуці повідомляє Львівська митниця.

«11 січня в пункт пропуску «Шегині - Медика», прибув автомобіль Audi Q7, який рухався на виїзд з України… під час огляду салону автомобіля працівники митниці виявили серед особистих речей ікону «Господь Вседержитель» з надписом на торці «Дозволена цензурою Москва январь 21-го 1913 цензор Протоіерей і Мансветовь», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ікону виявили в салоні авто 38-річної водійки з міста Дніпро.

«Ікону, яка може являти собою культурну чи історичну цінність, скеровано на експертизу», - додали у митниці.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, відповідно до ч.3 ст. 471 МКУ.

Теги: #Ікони
Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
13 січня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
13 січня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
13 січня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
13 січня, 13:01