Created with Sketch.

Митрополичі Сади офіційно перейшли у користування УГКЦ

18.04.2025, 14:49

Вчора, 17 квітня, завершився акт передачі території Митрополичих садів собору Святого Юра Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці, передають Варіанти.

"Завершився акт передачі Митрополичих садів і будівлі по вулиці Листопадового Чину, 28 у Львові, в якій колись розташовувалася бібліотека Митрополита Андрея Шептицького. Відбулося це в межах меморандуму, який 5 березня підписали Львівська ОВА, Львівська міська рада, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення і Курія Львівської Архиєпархії УГКЦ" – наголосив Козицький.

Йдеться про 2,1 га території Митрополичих садів та будівлю колишньої бібліотеки Шептицького, що на вул. Листопадового чину, 28.

Ще на початку березня цього року депутати Львівської міськради на сесії погодили цей меморандум.

Нагадаємо, торік у червні Верховний Суд прийняв рішення, яким остаточно повернув УГКЦ територію Митрополичих садів Собору Святого Юра у Львові.

Додамо, у грудні 2023 року 40 народних депутатів підписали звернення до президента щодо збереження та реновації території Митрополичих Садів. Тоді ж архиєпископ і митрополит Львівський Ігор звернувся до Президента України аби він вирішив цю ситуацію.

Читайте також
Держава Почаївську лавру перевірять на зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією, - ДЕСС
Вчора, 12:27
Держава Громадська рада при МОН обговорила актуальні питання взаємодії держави, освітньої сфери та релігійних організацій
18 квітня, 09:20
Держава На території лаври досі перебуває щонайменше 140 ченців УПЦ МП
18 квітня, 11:40
Держава Окупанти примушують релігійних діячів Криму до публічної підтримки Кремля
18 квітня, 12:33