Created with Sketch.

Митрополичі сади у Львові повернули УГКЦ

05.03.2025, 15:26

Відповідний меморандум підписали сьогодні, 5 березня, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Адміністрація Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення і Курія Львівська Архиєпархія УГКЦ.

Про це повідомив керівник львівської ОВА Максим Козицький.

Зазначається, що сторони досягнули компромісу та напрацювали дорожню карту щодо передачі Митрополичих садів і будівлі по вулиці Листопадового Чину, 28, у Львові для потреб УГКЦ.

"Надзвичайно важливо, що передача відбуватиметься у належний та законодавчо визначений спосіб із забезпеченням інтересів Церкви, громади та держави.
У теперішній час нам необхідно об'єднуватися, а не шукати розбіжності", - зазначив Козицький.

Читайте також
Суспільство Керівництво ПЦУ просить Полтавську ОВА заблокувати рейдерство Свято-Троїцького храму у Кременчуці
05 березня, 13:51
Суспільство У Свято-Троїцькому храмі у Кременчуці знайшли нові календарі з російським Патріархом Кирилом
05 березня, 09:20
Суспільство Громада в Слов’янську після приєднання до ПЦУ не може потрапити до храму
05 березня, 11:42
Суспільство Суд зобов’язав Львівську міськраду змінити статус території Старого єврейського кладовища
05 березня, 09:09