Created with Sketch.

Митрополит Епіфаній: "Чорнобиль не відбив російським військам бажання гратися з атомом"

27.04.2022, 14:00

Глава Православної Церкви України Митрополит Епіфаній звернув увагу на ядерну небезпеку, яку несе Росія та її окупаційні війська вже сьогодні, після 36-ти років Чорнобильської трагедії.

Про це йдеться у дописі очільника ПЦУ у Фейсбук.

"Російська імперія зла нині шантажує весь світ загрозою застосування ядерної зброї, масовим винищенням людей, яке вона планує розпочати з України. Вже в перший день повномасштабного вторгнення в Україну ворог захопив ЧАЕС. Нехтуючи історією, правилами безпеки, виконуючи злочинні накази, російські військові рили окопи у Рудому лісі, завозили на територію Чорнобиля важку військову техніку, здіймаючи у повітря хмари отруйного пилу… Невдовзі це далося їм взнаки, але чи відбило прагнення й далі «гратися з атомом»? На жаль, ні. Адже й далі чуємо повідомлення про те, що російські ракети пролітають у критичній близькості від ядерних об’єктів, поруч з іншими українськими АЕС, ризикуючи спричинити чергову катастрофу...

Пам’ятаймо також і про інші уроки Чорнобильської трагедії: про наслідки злочинів комуністичного режиму і московського керівництва, про недбалість і безвідповідальність, про наслідки брехні і замовчування правди, що тоді, 36 років тому, призвели до ще більшої кількості жертв.

Збережи нас, Господи, від непоправного лиха, від злих і хворобливих задумів Росії та від можливих катастрофічних наслідків для всього людства".

Читайте також
Православні Павло (Лебідь) заявив, що лавру “зруйнував диявол”, там “порожнеча, гидота і занепад”
27 квітня, 18:20
Православні Кремлівський антихрист вчинив злочин проти християнства, - Предстоятель ПЦУ про обстріл Києво-Печерської лаври
27 квітня, 08:39
Православні Предстоятель ПЦУ провів зустріч з генеральним консулом України у Стамбулі
27 квітня, 10:01
Православні У Рівному збудують перший в Україні сучасний православний собор
27 квітня, 13:00