Митрополит Епіфаній зустрівся з родинами загиблих військових

Зустріч Митрополита Епіфанія з родинами загиблих військових - фото 1
Зустріч Митрополита Епіфанія з родинами загиблих військових
Джерело фото: ПЦУ
Предстоятель ПЦУ 25 червня зустрівся з родинами українських військових, котрі в різний період сучасної війни загинули на сході Україну.

Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

Враженнями від зустрічі поділився громадський діяч Павло Нетьосов.

«Нажаль, не усі, хто планував приїхати до Києва, змогли зробити це через складнощі з рухом транспорту в режимі карантину. Були представники родин загиблих у російсько-українській війні з Хмельниччини, Запоріжжя, Кривого Рогу, Херсонщини, Полтавщини, Івано-Франківщини. Зустріч почалася зі спільної молитви за полеглими захисниками України. Святійший… наголосив, що 29 серпня у кожному храмі ПЦУ відслужать панахиду. Вдадика Епіфаній приділив час кожному та наприкінці зустрічі привітав подарунками», - пише на своїй сторінці в Фейсбук Павло Нетьосов.

Під час спілкування було обговорено проєкт оновлення Стіни пам’яті, розміщеної на мурах Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, а також інші заходи, спрямовані на вшанування полеглих новітніх героїв та підтримку їхніх рідних.

«Спільними зусиллями треба берегти нашу національну пам’ять про тих, хто своїми жертовними зусиллями захищали нашу Українську державу. Вони віддали свої життя заради кожного із нас, щоб ми могли вільно жити, збиратися та спілкуватися. Свою любов до них ми можемо виявити саме у молитві до Господа, а також роблячи усе можливе задля наближення перемоги та відповідно настання миру», – зазначив Блаженнійший Епіфаній.

Окремо родичі полеглих зустрілися з головою Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Президентові України Сергієм Куніциним.

Упродовж годинної зустрічі, яка відбулася під «Стіною пам’яті», було узгоджено звернення окремих родин до профільного міністерства.