Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор спільно із представниками курії Львівської архиєпархії та працівниками шпиталю імені Митрополита Шептицького 2 травня відвідали реабілітаційний центр UNBROKEN та протезну майстерню. Про стратегію розвитку Центру розповів генеральний директор Першого ТМО Олег Самчук.
У межах візиту всі присутні ознайомились із екосистемою UNBROKEN та поспілкувались із Захисниками, які проходять реабілітацію. Про це повідомляє офіційний сайт Львівської обласної ради.
«Радію, що в центрі екосистеми UNBROKEN – не ремонт, обладнання, чи інші матеріальні речі, а людина», – зазначив Митрополит Ігор.
Крім цього, учасники делегації спільно з представниками Першого ТМО обговорили перспективи плідної співпраці, зокрема – у частині медичного капеланства, та домовились про його масштабування.
На завершення Митрополит Ігор Возьняк поблагословив усіх причетних до екосистеми UNBROKEN та закликав не покладати рук у подальшому служінні громаді міста та всьому українському народові.
Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) – центр надання комплексної кваліфіковану медичну допомогу дітям і дорослим, що постраждали від війни. Серед напрямків роботи Центру – реконструктивна хірургія, ортопедія і протезування (протрези виготовляють також на базі закладу). Окрім того, у Центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією. Усю медичну допомогу люди отримують безоплатно.
Національний реабілітаційний центр «Незламні» працює на базі Першого медоб’єднання Львова – найбільшої медичної установи України, до якої входять дві дорослі лікарні та одна дитяча.