• Головна
  • Новини
  • Митрополит Одеський Агафангел угледів у Путіні «незрівнянну харизму»...

Митрополит Одеський Агафангел угледів у Путіні «незрівнянну харизму»

31.01.2012, 16:48
Митрополит Одеський Агафангел угледів у Путіні «незрівнянну харизму» - фото 1
Митрополит Одеський і Ізмаїльський УПЦ (МП) Агафангел (Савін) вважає, що саме Володимир Путін є тим лідером, який потрібний Росії, "чиї епохальні звершення надихаються ідеалами православної віри".

Агафангел СавінМитрополит Одеський і Ізмаїльський УПЦ (МП) Агафангел (Савін) вважає, що саме Володимир Путін є тим лідером, який потрібний Росії, "чиї епохальні звершення надихаються ідеалами православної віри".

Про це він сказав в інтерв'ю російському інформагентству REGNUM, інформує Главред.

Єрарх УПЦ (МП) стверджує, що Путіну «притаманні беззавітний патріотизм, незрівнянна харизма, принциповість і розважливість, незламна громадянська позиція, відкритість і щирість».

«Володимир Володимирович володіє глибоким розумінням найважливіших питань державного будівництва та управління, ефективної внутрішньої і зовнішньої політики, високим професіоналізмом. Епохальні звершення Путіна надихаються властивими його душі ідеалами православної віри, церковного благочестя, а також щирою любов'ю до Бога, Росії і людям. Ці святі ідеали одухотворяють його цілісну особистість. Піднесений християнський альтруїзм, помножений на природний розум, кипучу енергію і блискучу освіченість, надає особливої чарівності його багатогранній особистості. Саме завдяки його державній мудрості, виваженій та відповідальній політиці, Росія змогла вийти з важкої світової фінансової та економічної кризи та готова гідно зустріти нові випробування», - розлився єлеєм Одеський митрополит.

Нагадаємо, що раніше Агафангел заявив: «Тільки з Путіним у російських людей, які опинилися не з власної вини за межами Російської держави і кинутих «демократами», а також у всіх людей доброї волі, які проживають на території країн СНД і усвідомлюють, що наша сила і саме наше виживання - тільки в єдності, пов'язані обгрунтовані надії на відновлення історичної справедливості, на нову інтеграцію, засновану на тисячолітній богозаповіданій єдності Святої Русі».

Одеський митрополит вважає, що особистість Путіна вже зайняла місце в Російській історії Тому закликав російський народ «об'єднатися навколо свого національного лідера Володимира Володимировича Путіна в ім'я Руської ідеї, в ім'я Руської державності, в ім'я порятунку і процвітання Вітчизни».

Крім того, митрополит підніс подяку Богу за те, що в Україні «до справжньої влади прийшли здорові сили на чолі з Президентом Віктором Януковичем».