Created with Sketch.

Священнослужитель розповів, що незвичне кладуть віряни до своїх Великодніх кошиків

21.04.2025, 11:10

Митрополит Луцький і Волинський ПЦУ Михаїл у програмі «Прайм-тайм» на телеканалі «Конкурент TV» розповів, що найдивніше, він бачив у Великодніх кошиках.

«Напевно все, на що ми не читаємо молитви. Зустрічаєш бенгальські вогні, люди кладуть собі пустушки, кладуть якісь іграшки, іконки... Я навіть не пригадаю, я просто перестав дивуватися і тому навіть не фіксую тепер що там може лежати. Все, на що фантазія людська.... Брелки від автомобіля, ключі від автомобіля... Все, на що вони хочуть прикликати Боже благословення кладуть, а ми не забороняємо», – зауважив митрополит.

«Кошик, який ми наповнюємо, він означає радість життя, радість, якою людина повинна наповнюватися не лише духовно, а й фізично... Шкідливим є неправильне вживання спиртного, надмірне вживання. Тому апостол Павло навіть до Тимофія каже: «Чадо, не пий води, це шкодить твоєму шлунку, краще випий трошечки вина». Ми в пасхальний кошик можемо класти все, що ми хочемо, із тих продуктів, які принесуть нам і задоволення, і користь», – зазначив єрарх.

Митрополит також додав, що священики будуть спокійно реагувати на тих, у кого з кошика виглядатиме пляшка вина.

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Сьогодні, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
Вчора, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
Вчора, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
Вчора, 08:59