Митрополит Почаївський УПЦ МП застеріг від "мікрочіпної вакцини, контрольованої 5G"

26 травня 2020 року митрополит Почаївський Володимир (Мороз), вікарій Київської митрополії УПЦ (МП), намісник Почаївської лаври, виступив від імені монастиря з підтримкою заяви Синоду Православної Церкви Молдови (Московського Патріархату) від 19 травня.

В цій заяві владу Молдови звинуватили в змові з засновником компанії Microsoft Біллом Гейтсом, який нібито через вакцини проти коронавірусу" хоче впровадити в організм людей мікрочіпи, щоб контролювати їх за допомогою технологій 5G", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Молдавської митрополії РПЦ.

Незважаючи на те, що заяву Молдавського Синоду висміяли багато церковних та світських діячів як конспірологічну безглуздість, митрополит Почаївський Володимир (Мороз) з братією монастиря висловив з нею повну солідарність і застеріг від використання щеплень проти коронавірусу.

"Звернення Синоду Православної Церкви Молдови є надзвичайно актуальним і відповідає на надзвичайно серйозні виклики сучасності, з якими стикається Свята Православна Церква", - йдеться в зверненні Почаївської лаври до настоятеля Церкви Молдови.

"Підтримуємо Вашу сповідницьку позицію. Бажаємо, щоб Ви і надалі твердо і рішуче захищали християнські цінності і попереджали православних християн про небезпеки нашого часу", - пише митрополит УПЦ (МП) в офіційному зверненні, опублікованому на сайті Молдавської митрополії.

Нагадаємо, що в квітні 2020 р місцева влада повністю закривала Почаївську лавру на карантин, а пізніше відкрили кримінальне провадження за порушення монастирем карантину.

Митрополит Почаївський УПЦ МП  застеріг від 'мікрочіпної вакцини, контрольованої 5G' - фото 51065

 

Митрополит Почаївський УПЦ МП  застеріг від 'мікрочіпної вакцини, контрольованої 5G' - фото 51064