Created with Sketch.

Митрополит Рівненський ПЦУ звернувся до вірян з проханням здати кров для поранених військових

01.11.2024, 11:16

Критично потрібні донори із І групою крові (позитивним та негативним резусом).

"Звертаюся до вас у цей нелегкий час, коли наш народ проходить через важкі випробування війни. Україна потребує нашої солідарності, братерства та жертовності. Ми всі віримо, що Господь Бог тримає над нами свою опіку, але водночас Він закликає нас до дієвої любові. Зараз є велика потреба у донорській крові для поранених військових та мирних жителів. Наші лікарні щодня отримують поранених бійців і цивільних, яким негайно необхідна допомога. Особливо нагальною є потреба у першій групі крові, незалежно від резусу. Однак, кожен, хто має змогу, може допомогти, адже кожна крапля крові здатна врятувати життя", - каже у своєму зверненні Іларіон, митрополит Рівненський і Острозький ПЦУ.

Він просить звернутися до Рівненського обласного центру служби крові, де можна стати донором.

Центр працює з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 12:30 і з 13:30 до 14:30 за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери, 31. Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номером: 067-363-41-44.

Читайте також
Православні Павло (Лебідь) заявив, що лавру “зруйнував диявол”, там “порожнеча, гидота і занепад”
01 листопада, 18:20
Православні Кремлівський антихрист вчинив злочин проти християнства, - Предстоятель ПЦУ про обстріл Києво-Печерської лаври
01 листопада, 08:39
Православні Предстоятель ПЦУ провів зустріч з генеральним консулом України у Стамбулі
01 листопада, 10:01
Православні У Рівному збудують перший в Україні сучасний православний собор
01 листопада, 13:00