Created with Sketch.

Митрополит Рівненський закликав духовенство УПЦ МП єднатися з ПЦУ

15.03.2022, 12:28

Митрополит Рівненський ПЦУ Іларіон (Процик) звернувся до єрархів УПЦ МП із закликом до єднання.

Текст звернення оприлюднено на сайті єпархії.

"Сьогодення ставить перед нами важкі випробування, які, я упевнений, ми зможемо подолати лише у братній любові та єдності серця і духу. Ми маємо унікальний шанс, дар Божий – Єдину канонічну, визнану Помісну Православну Церкву, яка в церковному Диптиху зайняла 15 місце, та воістину об’єднує розділених братів-українців. Наша Церква має величне минуле, має багатий досвід, що базується на Священному Писанні, апостольському переданні та святоотцівській мудрості; вона ж сьогодні і входить в українське суспільство як спасаючий корабель, що, долаючи бурхливі та підступні хвилі життєвого моря, єднає небесне й земне. Це – одвічна місія Церкви як Непорочного Тіла Христового, що єднає всіх через віру. У цьому містичному Тілі кожен відчуває своє місце і роль: чи то священнослужитель, чи то мирянин", - зазначив єрарх.

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
15 березня, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
15 березня, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
15 березня, 08:59