Митрополит РПЦ Іларіон поїхав вакцинуватися до США, - ЗМІ

Митрополит РПЦ Іларіон поїхав вакцинуватися до США, - ЗМІ - фото 1
Голова ВЗЦЗ МП митрополит Іларіон (Алфєєв) прибув 9 липня США.

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

У російській православному середовищі Америки поширюється неофіційна інформація про те, що однією з можливих цілей цього візиту є вакцинація одним із західних противоковідних препаратів.

Станом на вечір 10 липня на офіційному сайті ВЗЦЗ МП не було розміщено жодної інформації про настільки важливу поїздку голови Відділу.

У блозі Свято-Миколаївського кафедрального собору РПЦ МП в Нью-Йорку з'явилося сповіщення, що 11 липня, в Неділю 3-ю після П'ятидесятниці, собор відвідають митрополит всієї Америки і Канади Тихон і митрополит Волоколамський Іларіон, які разом здійснять Літургію. Наступного дня, 12 липня, на свято святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Іларіон в тому ж соборі сам очолить Літургію. На офіційному каналі собору в YouTube планується пряма трансляція Богослужінь.

З моменту відкликання з США кілька років тому єпископа РПЦ МП Івана (Рощина) патріарші парафії в цій країні позбавлені безпосереднього архиєрейського оформлення. Під час частої зміни Предстоятелів Православної Церкви в Америці, автокефалія якої частково визнана «світовим православ'ям», митрополит Іларіон розглядався як один з кандидатів в Предстоятелі.