• Головна
  • Новини
  • Митрополит УПЦ КП допомагав старообрядникам повернути храм...

Митрополит УПЦ КП допомагав старообрядникам повернути храм

12.02.2013, 10:10
Предстоятель Російської Православної Старообрядницької Церкви (РПСЦ) митрополит Корнилій подякував Московсько-Богородському митрополиту УПЦ КП Адріану за підтримку у намаганні повернути старообрядницький храм у Підмосков’ї

Предстоятель Російської Православної Старообрядницької Церкви (РПСЦ) митрополит Корнилій подякував Московсько-Богородському митрополиту УПЦ КП Адріану за підтримку у намаганні повернути старообрядницький храм у Підмосков’ї, повідомляє портал "Релігія в Україні".

Митрополит Адріан (Старина), будучи на початку 1990-х років депутатом Московської обласної і Ногинської міської рад, а також благочинним Ногинського району Московської єпархії РПЦ, на прохання старообрядців міста виїжджав на підприємство Ногинського хлібозаводу і на сесіях Ногинської міськради ставив питання про передачу старообрядницького храму віруючим старообрядницького віросповідання. Проте передача так і не відбулася, з приводу чого владика Адріан нещодавно знову виступив публічно на захист громади старообрядців.

"Я завжди мав дружні і теплі відносини до священнослужителів і віруючих РПСЦ, оскільки в Росії це є дійсна древня Православна Церква. Ось тільки завдяки так званим реформам Патріарха Никона ця не згідна частина Російської Церкви залишилась у своїй суті православного віросповідання, за що дуже постраждала", — сказав митрополит Адріан.

На свій лист щодо повернення церкви її справжнім власникам митрополит Адріан отримав 1 лютого відповідь від Предстоятеля РПСЦ: "Уважаемый Владыко Адриане! От имени всей полноты Русской Православной Старообрядческой Церкви благодарю Вас за небезразличый и добрый отклик по поводу данного вопроса. С уважением, Митрополит Корнилий".

У свою чергу, митрополит Адріан висловив сподівання, що Господь й надалі буде берегти дружбу між УПЦ КП і РПСЦ.