Created with Sketch.

Митрополит УПЦ (МП) запевнив правоохоронців, що з Почаївської лаври не вивозили ікони

23.03.2015, 13:07

З метою зняття напруги навколо Свято-Успенської Почаївської Лаври, яка виникла через поширення інформації про нібито вивезення з території монастиря ікони Божої матері, у неділю, 22 березня, начальник обласної міліції Олександр Богомол зустрівся з намісником Почаївської лаври митрополитом УПЦ (МП) Володимиром (Морозом).

З метою зняття напруги навколо Свято-Успенської Почаївської Лаври, яка виникла через поширення інформації про нібито вивезення з території монастиря ікони Божої матері, у неділю, 22 березня, начальник обласної міліції Олександр Богомол зустрівся з намісником Почаївської лаври митрополитом УПЦ (МП) Володимиром (Морозом).

Митрополит заперечив інформацію про можливе вивезення святинь з території Лаври та запевнив, що будь-яких намірів щодо цього у них немає. Ікона Божої Матері знаходиться у монастирі на своєму місці. Її вивозили з території лаври лише один раз у роки Першої світової війни.

Під час зустрічі начальник обласної міліції та митрополит також обговорили питання належної охорони громадського порядку як на території Почаївської Лаври, так і за її межами.

Правоохоронці звертаються до осіб, які поширюють подібні чутки, спрямовані на дестабілізацію ситуації у нашому краї, перевіряти усю інформацію перш ніж її розповсюджувати, повідомляє ТернопольИнфо.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28