Митрополит Вінницький ПЦУ звершив заупокійне Богослужіння за загиблими від ракетних ударів росіян

Митрополит Вінницький ПЦУ звершив заупокійне Богослужіння за загиблими від ракетних ударів росіян - фото 1
14 липня російські війська завдали ракетного удару по Вінниці, внаслідок чого є поранені і загиблі. Ракети прилетіли в людне місце: поряд торговий центр, будинок офіцерів, пологовий будинок, медичний заклад, житлові будинки та інші цивільні об’єкти.

Наразі підтверджена інформація щодо 20 загиблих, серед яких троє дітей. Близько 90 людей звернулися до медичних закладів за допомогою, з них 50 у важкому стані.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив заупокійне Богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці за убієнними, а також відправив молебень за здоров’я поранених, передає сайт єпархії.

Митрополит Вінницький ПЦУ звершив заупокійне Богослужіння за загиблими від ракетних ударів росіян - фото 96433

Митрополит Симеон висловив співчуття родинам загиблих і разом з духовенством та вірянами буде в наступні дні буде молитися за здоров’я усіх постраждалих внаслідок акту російського терору у Вінниці.

«Боже покарання неодмінно досягне тих, хто вчиняє такі страшні вбивства у мирних містах і намагається залякати цими актами терору українців. Ворогу не вдасться, незважаючи на всі його зусилля, вбити прагнення до свободи, яке живе в серцях наших людей впродовж століть, і за яке ми боремось сьогодні. А Україна неодмінно переможе російського агресора!» – наголосив у своєму слові після молитви митрополит Симеон.