Created with Sketch.

Митрополит Володимир і Раїса Богатирьова обговорили співпрацю УПЦ та Міністерства охорони здоров'я України

07.03.2012, 10:43

Митрополит Володимир привітав Раїсу Богатирьову з призначенням на нову посаду.

Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира 6 березня відвідала віце-прем'єр-міністр – міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова, інформує офіційний сайт УПЦ.

Її супроводжував секретар Київської Митрополії, благочинний міста Києва протоєрей Віталій Косовський.

Митрополит Володимир привітав Раїсу Богатирьову з призначенням на нову посаду.

Віце-прем'єр-міністр-міністр охорони здоров'я України розповіла Предстоятелю Української Православної Церкви про плани своєї діяльності на новій посаді, а також обговорила з Блаженнішим перспективу співпраці Міністерства охорони здоров'я України та Української Православної Церкви.

Читайте також
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10