Created with Sketch.

Митрополит Володимир нагородив церковними орденами Добкіна і Кернеса

05.06.2013, 11:33

Предстоятель УПЦ (МП) Володимир (Сабодан) 2 червня у Харкові нагородив голову ОДА Михайла Добкіна Орденом святого апостола Івана Богослова І ступеня.

Предстоятель УПЦ (МП) Володимир (Сабодан) 2 червня у Харкові нагородив голову ОДА Михайла Добкіна Орденом святого апостола Івана Богослова І ступеня. Відзначення відбулося під час урочистої Академії з нагоди 1025-ліття хрещення Київської Русі і 20-ліття прославлення Собору новомучеників Слобожанського краю.

Як повідомляє сайт «Харків. Коментарі», орден посадовцю вручили за заслуги перед Українською Православною Церквою.

Митрополит Володимир також відзначив Орденами святого апостола Андрія Первозваного мера Харкова Геннадія Кернеса та голову облради Сергія Чернова.

Читайте також
Україна і світ Члени ВРЦіРО запевнили Єврокомісарку Марту Кос, що Церкви і релігійні організації України підтримують вступ до ЄС
Сьогодні, 08:49
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07