Created with Sketch.

Митрополит Запорізький УПЦ МП Лука назвав ПЦУ «експериментальним майданчиком для нової унії»

24.10.2024, 16:50

Митрополит Запорізький та Мелітопольський УПЦ МП Лука (Коваленко) представив доповідь на конференції «Вплив Константинопольського Патріархату на долю Православ'я в Україні», організовану Центром російських досліджень на факультеті політичних наук Белградського університету.

Про це повідомляє ТГ-канал Християни проти війни.

За його словами, створення за підтримки Константинопольського Патріархату Православної Церкви України є "частиною масштабнішого проекту, метою якого є уніфікація християнського світу під егідою Ватикану за участю Фанара".

"Проект "ПЦУ" виступає як експериментальний майданчик для відпрацювання методів і практик руйнування усталеного порядку у відносинах між Помісними Православними Церквами та перекосу в екуменічному діалозі", - заявив він.

Читайте також
Міжконфесійне Печерська лавра – це символ стійкості, а незалежна Україна – це повернення до правди, - ігумен афонського монастиря у Києві
24 жовтня, 11:55
Міжконфесійне Жінка священика УПЦ МП закликає переселенців не брати гуманітарну допомогу у храмі ПЦУ
24 жовтня, 15:24
Міжконфесійне На Київщині ще одна громада перейшла з УПЦ МП до ПЦУ
24 жовтня, 12:35
Міжконфесійне Синод Румунської Православної Церкви обрав нового митрополита Бессарабії
24 жовтня, 10:21