• Головна
  • Новини
  • Молдавський священник заразився коронавірусом після поїздки в Почаївську лавру, - ЗМІ...

Молдавський священник заразився коронавірусом після поїздки в Почаївську лавру, - ЗМІ

26.03.2020, 10:19
Молдавський священник заразився коронавірусом після поїздки в Почаївську лавру, - ЗМІ - фото 1
У священника з молдавського міста Штефан-Воде діагностували коронавірус. На початку березня він подорожував в Україну для відвідування Почаївського монастиря.

У священника з молдавського міста Штефан-Воде діагностували коронавірус. На початку березня він подорожував в Україну для відвідування Почаївського монастиря.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Сotidianul.

"Священник отримав позитивний результат на COVID-19, його поміщено в лікарню Міністерства охорони здоров'я, праці та соціального захисту. Наскільки я знаю, дружина священника має негативний діагноз. Що стосується дітей, результат ще очікується", - сказав керівник Центру громадської охорони здоров'я в Дубоссарах Андрій Казацок.

Поліція зараз встановлює всіх осіб, які мали контакт зі священником, щоб перевірити їх на наявність COVID-19.

Раніше прем'єр-міністр Молдови Іон Кіку повідомив, що після паломництва в Почаївську Лавру коронавірусом заразилися 8 молдаван.

Тим часом у Почаївській лаврі заперечують інформацію про наявність конронавірусу в обителі. Як повідомляє Укрінформ, працівники поліції після появи у ЗМІ повідомлення про нібито заражених у Почаєві молдаван, зустрілися із настоятелем святої обителі та іншими служителями лаври. За їхнім твердженням, останнім часом на території монастиря не було зафіксовано жодної автобусної екскурсії. «Приїжджали тільки окремі паломники на легкових автомобілях. І жодних осіб із характерними ознаками на вірусні інфекції ніхто не бачив», - повідомили кореспонденту агентства у відділі комунікації обласної поліції.