Молитовний рух «Заступники України» підтримали єпископи найбільших християнських деномінацій, - президент УБТ Григорій Комендант

Молитовний рух «Заступники України» підтримали єпископи всіх найбільших християнських деномінацій. Голови об’єднань звернулися до християн, щоб закликати до постійної молитви за Україну.

Про це повідомляє центр Молитовного руху «Заступники України».

За словами президента Українського Біблійного Товариства Григорія Коменданта, в Україні плідно співпрацюють 19 християнських деномінацій. Представники різних союзів мають спільний час для молитви та роздумів над Божим Словом.
Служитель відзначив, що подібна ініціатива в Україні дуже важлива та стратегічна. Він радий, що Молитовний рух набирає обертів та зростає кількість його учасників та запросив всіх християн у ці нестабільні часи об’єднатись в молитві та приєднатися до Молитовного руху «Заступники України».

«Чим більше ми об’єднаємось та чим більше часу будемо приділяти для заступницької молитви, тим скоріше на власні очі побачимо великі зміни в Україні. Бог покриє землю благодаттю та милістю тоді, коли християни стануть на коліна перед Ним і будуть постійно молитись. Україна переживає час великих потрясінь, криз та викликів. Ми потребуємо мобілізації в молитві. Багато молитви – багато сили. Мало молитви – мало сили», − зазначив Григорій Комендант.

Молитовний рух "Заступники України" є продовженням Всеукраїнського молитовного марафону «Преображення України», в якому з 2017 року взяло участь понад 100 000 вірян з понад 1900 Євангельських церков України.