У Будапешті 11 січня 2026 року відбувся третій щорічний Молитовний сніданок, організований настоятелем української православної громади в Угорщині архимандритом Дмитром (Франківим).
Цей захід став вже усталеною традицією, що об’єднує українців навколо спільних цінностей та духовності, повідомляє посольство України в Угорщині.
У молитовному сніданку взяв участь посол України в Угорщині проф. Федір Шандор. Він поділився з присутніми результатами минулого року та окреслив плани на 2026 рік.
Ключовими темами зустрічі стали:
- важливість побудови якомога більшої кількості взаємозв'язків між Україною та Угорщиною;
- підтримка української громади;
- надання допомоги тимчасово переміщеним особам, які вимушено проживають в Угорщині через триваючу російську агресію.
У посольстві висловили подяку архимандриту Дмитру за "започаткування нових традицій, які зміцнюють спільноту та надихають на подальші кроки в розвитку української громади в Угорщині".