Монахи-салезіани УГКЦ відкриють у Львові сучасний спортивний комплекс

Монахи-салезіани УГКЦ відкриють у Львові сучасний спортивний комплекс - фото 1
На початку вересня 2021 року у монахи-салезіани УГКЦ, які займаються вихованням дітей, планують відкрити у Львові новий сучасний спортивний комплекс.

Спортивний центр «Боско» (так називатиметься нова спортивна арена) розташована за адресою вул. Дорога Кривчицька, 17а. Його керівником є священик УГКЦ Михайло Чабан, а сам спортивний центр належить Селезіанському згромадженню святого Івана Боско.

Про це повідомляє сайт Львівської міськради.

Великий спортивний зал спорткомплексу будується за кошти благодійних фондів Європи та міжнародних грантів. Також частину витрат на будівництво взяв на себе один з благодійних фондів флагмана європейського футболу дортмундської «Боррусії» (Німеччина).

Стандартний ігровий зал (40 х 20 метрів) матиме 600 глядацьких місць, однак у майбутньому їх планують розширити до 800. На території спорткомплексу також буде сучасний тренажерний зал, їдальня, хостел та підземний паркінг.

Наразі триває активний та водночас завершальний процес будівництва. Відкриття спортзалу і відповідно здача його в експлуатацію планується у вересні 2021 року.