Created with Sketch.

Монографія Наталі Сінкевич з серії “Київське християнство” отримала міжнародну нагороду Reforc Book Award 2023

13.05.2023, 10:30

12 травня 2023 р. у Лювені (Бельгія) під час Дванадцятої щорічної конференції the Reformation Research Consortium відбулось оголошення і нагородження за найкращу книгу. Reforc Book Award 2023 отримала д-р Наталія Сінкевич за англомовну монографію “The Religiosæ Kijovienses Cryptæ by Johannes Herbinius (1675): A Description of Kyiv and Its “Sacral Space” in Early Modern Multiconfessional Discourse”, опубліковану у видавництві УКУ в рамках серії “Київське християнство”.

Джерело: UCU

Консорціум досліджень Реформації (REFORC) — це міжнародна асоціація університетів, науково-дослідницьких установ, товариств і окремих осіб, які зосереджуються на вивченні домодерного християнства (бл. 1400-бл. 1700 р.). Головний офіс Консорціуму знаходиться у Нідерландах.

Цьогоріч до розширеного списку Reforc Book Award 2023 потрапили 12 книг англійською та німецькою мовами, опубліковані у видавництвах Оксфордського університету, Brill, Vandenhoeck & Ruprecht, Springer та ін.

Наталія Сінкевич у своїй промові наголосила, що книгу було опубліковано в Україні під час війни, повномасштабного вторгнення Росії. Книга є публікацією однойменного докторату, захищеного 17 листопада 2020 р. в Тюбінгенському університеті Карла Еберхарда (Німеччина).

Трактат «Religiosæ Kijovienses Cryptæ» досліджено у трьох історичних контекстах: конфесійної толерантності в Речі Посполитій, історії трансферу знання ранньомодерної Європи, а також формування руської національної та конфесійної ідентичності. Дослідження здійснено на межі церковної і міжконфесійної історії, соціальної, політичної та інтелектуальної історії, порівняльної теології, релігійних студій і культурної антропології.

“Таке міжнародне визнання не лише для авторки дослідження, але й Видавництва УКУ, та команди програми “Київське християнство” надихає для подальшої праці. А також заохочує дослідників вивчати, писати й публікувати результати своїх досліджень з історії київського християнства” – зауважив Іван Альмес, академічний співкоординатор програми “Київське християнство”.

Видавнича серія “Київське християнство” виходить з благословення Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава Шевчука, а видання здійснюються у рамках публічного проекту «Соборна Україна та Київська традиція» за жертовної підтримки
українських меценатів. Започаткована у 2013 р. під науковим керівництвом професора Ігоря Скочи­ляса видавнича серія «Київське християнство» представляє наукові резуль­тати навчально-дослідної програми Гуманітарного та Філософсько-бого­словського факультетів Українського католицького університету «Київське християнство та унійна традиція».

Упродовж 10 років опубліковано уже майже 30 томів (два з них в друкарні), а також 5 книг за підтримки програми “Київське християнство”.

Ознайомитися зі змістом книги Наталії Сінкевич можна за посиланням.

Замовити монографію можна на сайті Видавництва УКУ чи програми “Київське християнство”.

Читайте також
Україна і світ Президент нагородив посмертно першого віце-президента СКУ Стефана Романіва
Вчора, 11:30
Україна і світ У Вашингтоні відзначили 75-річчя парафії Пресвятої Родини УГКЦ
13 травня, 11:30
Україна і світ СКУ до роковин Голодомору закликає нагадати світові про злочини режимів Сталіна і Путіна
13 травня, 11:00
Україна і світ УПЦ США та Діаспори вшанує пам’ять жертв Голодомору та загиблих українських воїнів
13 травня, 10:30