• Головна
  • Новини
  • Мормони України активно залучають молодь до своїх проектів...

Мормони України активно залучають молодь до своїх проектів

22.09.2014, 13:46
Мормони України активно залучають молодь до своїх проектів - фото 1
Чисельність мормонів за 30 років у світі потроїлася і досягла 15 млн осіб.

Протягом серпня цього року в прикарпатському Буковелі Івано-Франківської області відбулися дві молодіжні конференції мормонської молоді (Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Мormonnews.org.ua.

На конференцію приїхала молодь з різних регіонів України, у тому числі з Донбасу та Криму. Учасники заходів провели час в семінарах та ігрових заняттях, під час яких виконували письмові завдання, малювали, танцювали у національному українському вбранні.

мормони_1.jpg

Мета таких конференецій - духовно зміцнити та згуртувати мормонську молодь. Конференції проводяться щорічно.

 Нещодавно в рамках проекту "Усім світом до добра та єднання" було проведено інтерв'ю з представниками Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Під час розмови провідники священства - Юрій Сліпак, радник президента Київського колу, та Володимир Денщиков, член вищої ради Київського колу, розповіли про любов та єднання.

мормони_2.jpg

Як повідомлялося, мормони України дбають про моральне і фізичне виховання своїх членів. Наприклад, влаштували настільний теніс в кожному молитовному будинку, передали партію окулярів та медикаментів притулку для літніх людей на Чернігівщині, провели минулого року у Києві Всеукраїнський фестиваль класичної музики.

Як йдеться у повідомленні, чисельність мормонів за 30 років у світі потроїлася і досягла 15 млн осіб.