• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Московські слідчі затриманим Свідкам Єгови влаштували допит "з пристрастями" на знання Біблії...

Московські слідчі затриманим Свідкам Єгови влаштували допит "з пристрастями" на знання Біблії

11.12.2020, 10:26
Світові
Про деякі примітні подробиці серії обшуків, які пройшли 24 листопада в будинках Свідків Єгови в Москві, розповідає 10 грудня ІАЦ "Сова".

Про це інформує Сredo.press.

У квартиру сім'ї Чернишових силовики увірвалися близько шостої години ранку, обшук тривав близько дев'яти годин у присутності знімальної групи федерального телеканалу. На допиті в СК подружжя схиляли до самообмови, погрожуючи відправити їх дочку в дитячий будинок.

Прибувши за іншою адресою, співробітники силових структур спочатку помилково скрутили руки мешканцеві сусідньої квартири, а зрозумівши, що помилилися, стали виламувати двері в потрібну квартиру, де проживає сім'я віруючих А. Главу сім'ї повалили на підлогу, притиснули прикладом автомата і вдарили по спині.

У 33-річної Ю. М. в ході п'ятигодинного обшуку були вилучені Біблія і листівки. Ще двом віруючим жінкам погрожували роздягнути їх і виставити на вулицю.

У той же день обшук проходив у московського свідка Єгови Вардана Закаряна, якого збили з ніг і вдарили прикладом.

Серед питань, які задавали віруючим на допиті в СК, були такі: «Чи вірите ви в Трійцю?», «На чому розіп'яли Христа?», «Чи ходите на вибори?», «Чи визнаєте президента?», «Переливати кров ? » і «Стали б зраджувати дружині?»

Верховний суд РФ в квітні 2017 року ліквідував всі 396 релігійних організацій Свідків Єгови в Росії, визнавши їх екстремістськими, після чого почалися масові кримінальні переслідування віруючих цієї конфесії у всіх регіонах країни.